List of the invited to WCC (Second list)

Surname Name Class Country City Comment
1 Duy Nguyen 11 Vietnam Hungyen Eng
2 Georgiev Dobrik 11 Bulgaria Haskovo Eng
3 Luc Tran 10 Vietnam Ha Noi Eng
4 Mirtaheri SeyedParsa 11 Iran Tehran Selection4
5 Pooya Amir Hossein 11 Iran Tehran Eng
6 Sharma Abhishek 10 India New Delhi Eng
7 Shokri Mohammad Mahdi 11 Iran Tehran Eng
8 Wong Ian 10 Hong Kong Diamond Hill Eng
9 Аверин Максим 11 Россия Санкт-Петербург Rating2
10 Антонов Артур 11 Россия Омск Selection3
11 Баранов Дмитрий 11 Беларусь Минск Selection4
12 Блохина Полина 11 Россия Москва Selection3
13 Бородин Максим 11 Россия Магнитогорск Rating2
14 Бучнев Валентин 10 Россия Петрозаводск Selection4
15 Вишнякова Нина 11 Россия Москва Selection4
16 Воробьева Анна 11 Россия Мытищи Selection4
17 Газизуллин Малик 10 Россия Казань Набор Иннополиса
18 Годуйко Мария 10 Беларусь Брест Selection4
19 Григорьев Никита 10 Россия Казань Набор Иннополиса
20 Довгаль Алексей 11 Беларусь Витебск Selection4
21 Живетьев Вячеслав 11 Россия Омск Rating2
22 Захаров Дмитрий 10 Россия Казань Набор Иннополиса
23 Казьмин Евгений 11 Украина Киев Selection3
24 Кочергин Владислав 11 Россия Уфа Selection4
25 Кравцов Матвей 11 Россия Омск Selection4
26 Круглов Максим 10 Россия Казань Набор Иннополиса
27 Кулагин Андрей 11 Россия Нижний Новгород Selection4
28 Кунцевич Владимир 9 Беларусь Витебск Rating2
29 Лагутин Семён 11 Россия Казань Набор Иннополиса
30 Лапо Елизавета 11 Беларусь Минск Rating2
31 Лебедев Михаил 11 Россия Ижевск Selection4
32 Лепехин Михаил 10 Россия Липецк Selection4
33 Мелеховец Максим 10 Беларусь Лунинец Selection4
34 Мосягин Михаил 10 Россия Ярославль Selection3
35 Муравьев Кирилл 11 Россия Казань Набор Иннополиса
36 Муравьев Кирилл 11 Россия Казань Selection3
37 Невструев Дмитрий 10 Россия Майкоп Selection3
38 Нуриев Айнур 8 Россия Казань Набор Иннополиса
39 Павлов Илья 11 Россия Мытищи Selection3
40 Петуховский Артур 9 Беларусь Витебск Selection3
41 Плющенко Даниил 11 Россия Санкт-Петербург Selection4
42 Поливцев Егор 9 Россия Казань Набор Иннополиса
43 Полянский Максим 10 Россия Тамбов Rating2
44 Попова Елизавета 10 Украина Харьков Rating2
45 Поповкин Андрей 11 Россия Мытищи Selection3
46 Рак Алексей 11 Беларусь Марьина Горка Selection4
47 Ремесленников Тимофей 10 Россия Петрозаводск Rating2
48 Рожков Дмитрий 11 Беларусь Минск Selection4
49 Сабиров Руслан 9 Россия Казань Набор Иннополиса
50 Сайфутдинов Исмагил 8 Россия Казань Набор Иннополиса
51 Сатдаров Гайсар 8 Россия Казань Набор Иннополиса
52 Сахабиев Асхат 8 Россия Казань Набор Иннополиса
53 Сеньченко Павел 11 Беларусь Брест Selection4
54 Серебряков Максим 10 Россия Рыбинск Selection3
55 Слепкова Наталия 11 Россия Иркутск Selection3
56 Солонков Денис 10 Россия Мытищи Selection3
57 Сорокин Николай 10 Россия Тамбов Rating2
58 Степанов Илья 11 Россия Иркутск Selection3
59 Субхангулов Амир 9 Россия Казань Набор Иннополиса
60 Тарасов Никита 11 Россия Ижевск Selection4
61 Ткаченко Николай 11 Россия Мытищи Selection4
62 Ткаченко Дмитрий 11 Россия Челябинск Selection3
63 Труфанов Павел 10 Россия Москва Selection3
64 Турчинович Алексей 11 Беларусь Витебск Rating2
65 Фавстов Олег 10 Россия Рыбинск Selection3
66 Ханова Анна 10 Россия Екатеринбург Selection3
67 Хусаинов Айдарбек 9 Россия Казань Набор Иннополиса
68 Цховребов Александр 12 Грузия Тбилиси Selection3
69 Черепенин Игорь 10 Россия Москва Rating2
70 Шевченко Илья 11 Украина Харьков Selection3
71 Шелепов Антон 9 Беларусь Витебск Rating2
72 Шлыков Евгений 11 Россия Челябинск Rating2
73 Шульган Игорь 11 Беларусь Брест Selection3
74 Яковлев Илья 10 Беларусь Витебск Selection4
Share page: